آرتتا: شایسته پیروزی مقابل منچستریونایتد بودیم، باید فاصله مان با تیم های مدعی را کمتر کنیم

به گزارش وبلاگ آکادمی، سرمربی تیم فوتبال آرسنال معتقد است که شاگردانش شایسته کسب 3 امتیاز در پیروزی خاص شب گدشته مقابل شیاطین سرخ بودند.

آرتتا: شایسته پیروزی مقابل منچستریونایتد بودیم، باید فاصله مان با تیم های مدعی را کمتر کنیم

به گزارش وبلاگ آکادمی، میکل آرتتا که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر انگلیس پیروز شدند در ورزشگاه اولدترافورد با نتیجه یک بر صفر منچستریونایتد را شکست دهند، پس از این بازی گفت: به نظرم ما شایسته کسب سه امتیاز این بازی بودیم. واقعاً خوشحالم که آرسنال پس از 14 سال پیروز شد در لیگ برتر و در اولدترافورد به پیروزی برسد. ما کاری که قادر بودیم را در این بازی انجام دادیم.

وی اضافه کرد: از بازیکنان خواسته بودم تا در این بازی نشان دهد که ما چه کسی هستیم و با هویت و سبک منحصر به فردمان بازی کنیم. به نظرم از دقیقه اول این بازی هم این را مقابل حریف سرسختی به نام منچستریونایتد نشان دادیم. منچستر بازیکنان باکیفیت زیادی دارد و ما شایسته این برد بودیم.

سرمربی آرسنال شرح داد: ما در نیمه اول تیم برتر میدان بودیم. نیمه دوم اما نتوانستیم راهی برای رسیدن به پیروزی پیدا کنیم. در نهایت ما به پیروزی رسیدیم و تیمی پخته بودیم. چند دقیقه پایانی بازی را هم خیلی خوب مدیریت کردیم. بازیکنانی هم که به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمدند، کمک زیادی به ما کردند.

آرتتا که حالا پس از هربرت چپمن تبدل به اولین سرمربی آرسنال شد که در دو تقابل اولش با منچستریونایتد به پیروزی می رسد، گفت: این موضوع را نمی دانستم، اما این اتفاق خیلی خوبی است. ما اگر بخواهیم با تیم های بزرگ بجنگیم، قادر به شکست آنها هستیم. این کاری بوده که در چند سال اخیر انجامش نداده ایم به خصوص در بازی های خارج از خانه. ما باید پیشرفت کنیم و فاصله مان با تیم های مدعی دیگر را کمتر کنیم. این چالشی است که با آن رو به رو هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آرتتا: شایسته پیروزی مقابل منچستریونایتد بودیم، باید فاصله مان با تیم های مدعی را کمتر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرتتا: شایسته پیروزی مقابل منچستریونایتد بودیم، باید فاصله مان با تیم های مدعی را کمتر کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید