آمریکا محدودیت سفر در مرز مکزیک و کانادا را یک ماه دیگر تمدید کرد

به گزارش وبلاگ آکادمی، دولت آمریکا روز آدینه از تمدید مجدد محدودیت سفر در مرز مشترک خود با کانادا و مکزیک به علت نگرانی های مربوط به شیوع ویروس کرونا خبر داده است.

آمریکا محدودیت سفر در مرز مکزیک و کانادا را یک ماه دیگر تمدید کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آکادمی به نقل از رویترز، دولت آمریکا روز آدینه اظهار داشت: مرزهای زمینی ایالات متحده با کانادا و مکزیک همچنان برای سفرهای غیرضروری حداقل تا 21 مارس (1 فروردین 1400) بسته خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ آکادمی بخوانید. (کلیک کنید)

بر اساس این گزارش، یک سال پیش دولت آمریکا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در مناطق مرزی خود با مکزیک و کانادا، تدابیر محدودکننده ای را اتخاذ کرد و این تدابیر محدودکننده تا امروز ادامه داشته است.

این نخستین بار در دولت جو بایدن است که محدودیت های مرزی با کانادا و مکزیک به مدت 30 روز دیگر تمدید شده است. کاخ سفید قرار است نشست هایی را برای تصمیم گیری درباره تشدید محدودیت های مرزی برگزار کند.

کانادا نیز تمایل چندانی برای لغو محدودیت های سفر نشان نداده است و مقررات جدیدی را برای ورود اتباع این کشور به وسیله مرزهای زمینی اتخاذ و اجرا نموده است.

از 26 ژانویه دولت آمریکا از همه مسافران هوایی خواسته است تا 3 روز پیش از سفر به آمریکا تست منفی کرونای خود را ارائه دهند ولی هنوز هیچ گونه قوانین و سختگیری های مشابهی را برای سفرهای زمینی اعمال ننموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آمریکا محدودیت سفر در مرز مکزیک و کانادا را یک ماه دیگر تمدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا محدودیت سفر در مرز مکزیک و کانادا را یک ماه دیگر تمدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید