با وجود تغییرات مدیریتی، پیکان به دنبال حفظ اسکلت تیم

به گزارش وبلاگ آکادمی، باشگاه پیکان میخواهد با تمدید قرارداد بازیکنانش، اسکلت اصلی تیم فوتبالش را برای فصل جدید حفظ کند.

با وجود تغییرات مدیریتی، پیکان به دنبال حفظ اسکلت تیم

به گزارش وبلاگ آکادمی، با شروع فصل نقل وانتقالات تابستانی، همه باشگاه ها فعالیت خود را شروع کردند تا در این بازار داغ، با گزینه های مد نظر خود مذاکره و به توافق برسند. در این بین باشگاه پیکان که فضای سختی را پشت سر گذاشته، حال به دنبال این است تا تیمی ببندد که در لیگ نوزدهم با قدرت ظاهر شوند.

پیکانی ها در اولین گام، برنامه های خود را با عبدالله ویسی هماهنگ کردند تا به این ترتیب با این با مربی فصل قبل خود برای فصل جدید هم همکاری نمایند. ویسی در اواخر فصل قبل در شرایطی که پیکان در آستانه سقوط بود یه جمع این تیم اضافه شد و توانست این تیم را در لیگ برتر نگه دارد.

در زمینه نقل وانتقالات، پیکانی ها فعلا با مهدی شریفی، به عنوان بازیکن جدید قرارداد بسته اند و مذاکرات با گزینه های دیگر مد نظرشان ادامه دارد. امیر حسین کریمی از این تیم جدا شده و هنوز مقصد بعدی اش تعیین نیست.

پیکانی ها در صدد هستند تا قرارداد بعضی بازیکنانشان را که به انتها رسیده است تمدید نمایند. در همین حال جلال علی محمدی قراردادش یک سال دیگر تمدید شده و مدیران پیکان منتظر هستند تا اسامی بازیکنان تمدیدی دیگر از سوی سرمربی اعلام گردد.

مهمترین نکته درباره تیم فوتبال پیکان، ابهام درباره شرایط سعید واسعی و شهریار مغانلو است. با توجه به بندی که در قرارداد این دو بازیکن وجود دارد، احتمالا این دو از جمع پیکانی ها جدا می شوند اما هنوز تعیین نیست جذب سرخ آبی ها خواهند شد یا فوتبالشان را در خارج از کشور دنبال می نمایند.

شاید بتوان گفت مهمترین تغییر در بدنه باشگاه پیکان، جدایی گرشاسبی و حضور اکبر محمدی باشد. این تغییر مدیریتی با تصمیم هیات مدیره باشگاه پیکان صورت گرفت و با وجود حواشی که داشت، از سوی باشگاه رسما اعلام شد که به خاطر قانون منع به کارگیری بازنشستگان، این تغییرات اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "با وجود تغییرات مدیریتی، پیکان به دنبال حفظ اسکلت تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با وجود تغییرات مدیریتی، پیکان به دنبال حفظ اسکلت تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید