برنامه شادمانه از فردا هر شب از شبکه شاد پخش می گردد

به گزارش وبلاگ آکادمی، تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی از فراوری و پخش برنامه شادمانه در ایام نوروز از شبکه شاد اطلاع داد.

برنامه شادمانه از فردا هر شب از شبکه شاد پخش می گردد

علی رمضانی به پانا گفت: با وجود تعطیلی کلاس های آنلاین در ایام نوروز برنامه ای به نام شادمانه برای سرگرم کردن دانش آموزان در شاد طراحی و تدوین شده است زیرا شبکه شاد تنها به بخش آموزش نمی پردازد و بخش سرگرمی و پرورشی این شبکه نیز مد نظر است.

وی اضافه نمود: برنامه شادمانه در نوروز 1400 هر شب ساعت 19 به مدت 15 شب پخش خواهد شد و ان شاءالله اولین قسمت آن فردا یکشنبه روز اول نوروز از شبکه شاد اکران می گردد.

رمضانی با اشاره به آیتم های این برنامه اعلام کرد: سعی شده است در این برنامه از مجریان و چهره های مطرح سینما و تلویزیون کشور برای شاد کردن و نشاط آور بودن برنامه استفاده گردد.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی ادامه داد: در این برنامه از مجری پیشکسوت مهرداد نظام آبادی و هنرمند پیشکسوت جواد انصافی همچنین دانش آموزان هنرمند که از سراسر کشور انتخاب شده اند استفاده خواهد شد.

رمضانی در سرانجام یادآور شد: آیتم های این برنامه از برنامه های ترکیبی شامل طنز، گفت وگوهای شاد و مفرح و همچنین آیتم های سرگرم کننده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "برنامه شادمانه از فردا هر شب از شبکه شاد پخش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه شادمانه از فردا هر شب از شبکه شاد پخش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید