ترامپ درباره قطع یاری به بهداشت جهانی: با 500 میلیون دلارم کار بهتری می کنم!

به گزارش وبلاگ آکادمی، ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا گفته است، این کشور می تواند استفاده بهتری از 500 میلیون دلاری که معمولا به سازمان بهداشت جهانی اختصاص می دهد، داشته باشد.

ترامپ درباره قطع یاری به بهداشت جهانی: با 500 میلیون دلارم کار بهتری می کنم!

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفت: ما مسائل بیشتر و بیشتری داریم و راه های دیگری هم برای صرف آن 500 میلیون دلاری که به سازمان بهداشت جهانی تعلق می گیرد، وجود دارد. می توانیم راه های دیگری را برای صرف آن بیابیم و به افراد دیگری یاری کنیم. ما در خصوص بعضی افراد تحقیقاتی انجام می دهیم که اعتبار زیادی را برای انجام کار خود می گیرند.

رئیس جمهوری آمریکا از سازمان بهداشت جهانی به دلیل مخالفتش با واشنگتن در بستن مرزها به روی چین همزمان با شیوع ویروس کرونا انتقاد کرد و ادامه داد: ما می توانیم این مبلغ را به روشی بسیار کارآمدتر هزینه کنیم.

ترامپ پیش تر بیان کرد که از دولت آمریکا خواسته پرداخت اقتصادی به سازمان بهداشت جهانی را متوقف کند.

دبیرکل سازمان ملل در واکنش به اقدام ترامپ برای قطع تامین اقتصادی سازمان بهداشت جهانی گفت، اکنون وقت کار و همبستگی برای مقابله با پاندمی کورناست.

وزیر امور خارجه آلمان نیز در پی اقدام اخیر رئیس جمهوری آمریکا در قطع یاری های کشورش به سازمان بهداشت جهانی تأکید کرد، تقویت این سازمان یکی از بهترین سرمایه گذاری ها محسوب می گردد.

وزیر امور خارجه کشورمان نیز در توییتی تأکید کرد که اقدامات بی شرمانه آمریکا مبنی بر قطع یاری اقتصادی به سازمان بهداشت جهانی که منجر به کشته شدن مردم می گردد ننگی است که در اذهان خواهد ماند.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ درباره قطع یاری به بهداشت جهانی: با 500 میلیون دلارم کار بهتری می کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ درباره قطع یاری به بهداشت جهانی: با 500 میلیون دلارم کار بهتری می کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید