تشکر ترامپ از سرکوب گری سرویس مخفی آمریکا

به گزارش وبلاگ آکادمی، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری در واکنش به اعتراضات شب گذشته مقابل کاخ سفید گفت: کار دیشب سرویس مخفی آمریکا در کاخ سفید عالی بود.

تشکر ترامپ از سرکوب گری سرویس مخفی آمریکا

رئیس جمهور آمریکا در این خصوص نوشت: آنها (مأمورین سرویس مخفی آمریکا) نه تنها کاملا حرفه ای، بلکه بسیار خونسرد بودند. من داخل بودم و همه اقدامات را می دیدم و نمی توانستم از این بیشتر احساس امنیت کنم.

دونالد ترامپ با نادیده دریافت اعتراضات گسترده مردم کشورش ادامه داد: آنها اجازه دادند معترضان جیغ بکشند و هرچه می خواستند یاوه گویی نمایند؛ اما هر وقت فردی پا را فراتر گذاشت با وحشی ترین سگ ها و تهدید آمیزترین سلاح هایی که من تا به امروز دیده ام با او برخورد شد.

وی در ادامه اضافه نمود: آن وقت عده ای به شدت واقعا به شدت صدمه دیدند. بسیاری از نیروهای سرویس سری منتظر اقدام بودند. ما نیروهای جوان را در خط مقدم گذاشتیم؛ جناب، آنها عاشق این کار هستند و تمرین خوبی برای آنها به شمار می آید.

ترامپ در ادامه اضافه نمود: همانطور که شب گذشته شاهد بودید آنها خیلی خونسرد و حرفه ای بودند. اجازه ندادند اوضاع از کنترل خارج گردد. ممنونم. اما قسمت بد ماجرا این بود که شهردار واشنگتن دی سی که همیشه به دنبال پول و یاری است؛ اجازه دخالت پلیس واشنگتن دی سی را نداد. (او گفت) این کار آنها نیست. بسیار خب.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تشکر ترامپ از سرکوب گری سرویس مخفی آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکر ترامپ از سرکوب گری سرویس مخفی آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید