فراوری و فروش مانتو های جلوباز و شیشه ای ممنوع است

به گزارش وبلاگ آکادمی، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس تهران گفت: اتحادیه پوشاک با نصب بنر در پاساژ ها و مجتمع های فروش و عرضه پوشاک، نسبت به عدم فراوری و عرضه مانتو های جلوباز و شیشه ای اطلاع رسانی نموده است؛ در صورت تخلف، واحد صنفی با دستور قضائی، توسط پلیس پلمب می شوند.

فراوری و فروش مانتو های جلوباز و شیشه ای ممنوع است

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آکادمی، سرهنگ نادر مرادی با بیان اینکه با نزدیک شدن به فصل گرما، شاهد تغییر پوشش تعدادی از بانوان و استفاده از مانتو های جلوباز و شیشه ای هستیم، در این رابطه اظهار کرد: این نوع رفتارها، همیشه اعتراضات مردمی را به همراه دارد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس تهران ادامه داد: این پلیس در پاسخگویی به مطالبات مردمی، جلساتی را با اتحادیه پوشاک و اصناف برگزار کرد که درباره عدم فراوری و عرضه مانتو های جلوباز تمهیداتی اندیشیده شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه اتحادیه پوشاک با نصب بنر در پاساژ ها و مجتمع های مخصوص فروش و عرضه پوشاک، نسبت به عدم فراوری و عرضه این نوع پوشاک ها اطلاع رسانی نموده است، توضیح داد: در صورت تخلف توسط متصدیان، واحد صنفی با دستور قضائی توسط پلیس پلمب خواهد شد.

وی درباره چگونگی نظارت بر فروش مانتو های شیشه ای و جلوباز در مزون ها و شبکه های مجازی اعلام نمود: پلیس با رصد لحظه ای فضای مجازی تمام این افراد را شناسایی خواهد نمود؛ در حال حاضر نیز تعدادی از فراوریی ها و مزون هایی که در این فضا این نوع مانتو ها را تبلیغ می نمایند شناسایی شده که با هماهنگی های قضائی، برخود قانونی با این صنوف صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فراوری و فروش مانتو های جلوباز و شیشه ای ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری و فروش مانتو های جلوباز و شیشه ای ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید