جهش قابل توجه سود خالص بیمه نوین در شش ماه نخست امسال

به گزارش وبلاگ آکادمی، بیمه نوین در شش ماه نخست امسال 345 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با جهش یازده برابری روبرو شد و در مقایسه با 12 ماه سال گذشته جهش پنج برابری داشته است.

جهش قابل توجه سود خالص بیمه نوین در شش ماه نخست امسال

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آکادمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین؛ گزارش صورت های اقتصادی میان دوره ای شش ماه منتهی به خاتمه شهریور ماه امسال (حسابرسی نشده) این شرکت، نشان گر رشد قابل توجه در سود خالص است.

براساس این گزارش؛ شرکت فرابورسی بیمه نوین در شش ماه نخست امسال 752میلیارد تومان حق بیمه فراوری و 300 میلیارد تومان خسارت بیمه گذاران را جبران کرد.

بیمه نوین در این دوره زمانی 36 درصد حق بیمه فراوریی خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داد. در بخش جبران خسارت هم 18 درصد رشد داشته است که سرعت رشد فراوری حق بیمه در این شرکت دو برابر خسارت پرداختی است.

عملکرد بسیار مطلوب بیمه نوین در بخش عملیات بیمه گری و هم بخش سرمایه گذاری ها باعث شد این شرکت 345 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کند که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با جهش یازده برابری رو به رو شد و در مقایسه با 12ماه سال گذشته بیش از پنج برابر رشد داشته است.

بیمه نوین به ازای هر سهم یک هزار و 315 ریال سود در نیمه نخست امسال شناسایی کرد که شاهد رشد 554 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل بود و سود انباشته این شرکت با افزایش یک هزار و 138 درصدی در نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به رقم 331 میلیارد تومان رسید.

عملکرد مطلوب این شرکت فرابورسی باعث شد حقوق صاحبان سهام این شرکت با رشد 97 درصدی نسبت به خاتمه سال گذشته به رقم 688ممیلیاد تومان برسد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "جهش قابل توجه سود خالص بیمه نوین در شش ماه نخست امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهش قابل توجه سود خالص بیمه نوین در شش ماه نخست امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید