خبرنگاران امارات پروازهایش از مبدا پاکستان را به حالت تعلیق درآورد

به گزارش وبلاگ آکادمی، تهران-خبرنگاران- شرکت هواپیمایی امارات امروز (چهارشنبه) خاطرنشان کرد: پروازهایش از مبدا پاکستان را به سبب مثبت بودن تست کرونای شماری از مسافران در هنگ کنگ، به حالت تعلیق درآورد.

خبرنگاران امارات پروازهایش از مبدا پاکستان را به حالت تعلیق درآورد

به گزارش خبرگزاری رویترز، این شرکت که پروازهایش را به سبب همه گیری ویروس کرونا، محدود نموده است، بیان کرد که پروازهایش از مبدا پاکستان را از امروز 24 ژوئیه (4 تیر) به حالت تعلیق درآورد.

سخنگوی شرکت هواپیمایی امارات در این باره گفت: با همه مسئولان مربوطه در این حوزه هماهنگ هستیم و قبل از ازسرگیری پروازها از پاکستان، هرگونه اقدامی که لازم باشد و همه طرف ها را راضی کند، انجام خواهیم داد.

طبق اعلام سخنگوی هواپیمایی امارات، در عین حال پروازهای این شرکت به پاکستان ادامه خواهد داشت.

طبق آمار وزارت بهداشت پاکستان، آمار مبتلایان به کرونا در این کشور فرایند صعودی پیدا نموده است. با این وجود، عمران خان نخست وزیر پاکستان اعمال قرنطینه کامل در این کشور را بعید دانست.

تا به امروز 188هزار و 926نفر در پاکستان به کوید19 مبتلا شدند که 3هزار و755تن از آنها جان خود را از دست دادند.

این هفته نیز دولت کره جنوبی به طور موقت از ورود شهفرایندان پاکستانی و بنگلادشی به خاطر رشد مبتلایان کرونا در این دو کشور جلوگیری کرد.

صنعت هواپیمایی امارات نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر به خاطر اپیدمی کرونا با بحران روبرو شده است.

هواپیمایی امارات به عنوان یک شرکت دولتی متعلق به امارت دبی در ماه مارس گذشته به دلیل شیوع کووید19 پروازهای مسافربری خود را متوقف و پیش بینی کرد که فرآیند تقاضا برای پرواز با این شرکت دستکم تا 18 ماه آینده رونق گذشته خود را باز نیابد.

به همین دلیل، شرکت هواپیمایی الاتحاد امارات در اردیبهشت ماه از اخراج صدها تن از کارمندان این شرکت به دنبال همه گیری بیماری کرونا و توقف پروازهای این شرکت خبر داده بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران امارات پروازهایش از مبدا پاکستان را به حالت تعلیق درآورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امارات پروازهایش از مبدا پاکستان را به حالت تعلیق درآورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید