خبرنگاران ظرفیت فراوری لاستیک در خراسان جنوبی 2 برابر می گردد

به گزارش وبلاگ آکادمی، بیرجند - خبرنگاران - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: با اجرای طرح توسعه کارخانه کویر تایر ظرفیت فراوری لاستیک در این واحد صنعتی به بیش از 2 برابر افزایش خواهد یافت.

خبرنگاران ظرفیت فراوری لاستیک در خراسان جنوبی 2 برابر می گردد

عباس جرجانی روز پنجشنبه به رسانه ها بیان کرد: طرح توسعه کارخانه کویر تایر با سرمایه گذاری صد میلیون دلاری شرکت سرمایه گذاری امید در این کارخانه اجرا می گردد.

وی اضافه کرد: طرح توسعه کویر تایر تا به امروز 60 درصد پیشرفت داشته و بیش از 23 هزار متر مربع زیربنا از این طرح توسعه در کارخانه کویر تایر اجرا شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی توضیح داد: با اجرای این طرح توسعه سالانه 40 هزار تن لاستیک خودروهای سنگین و نیمه سنگین به فراوریات کارخانه کویر تایر بیرجند اضافه کرده خواهد شد.

وی گفت: پیش بینی می گردد با اجرای طرح توسعه این کارخانه زمینه اشتغال 700 نفر به صورت مستقیم فراهم گردد.

در پی پیگیری های استاندار خراسان جنوبی مبنی بر حل مشکل ارزی کارخانه کویر تایر و در سفر مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید به بیرجند، موافقت این مجموعه با سرمایه گذاری در شرکت کویر تایر اعلام شد.

در حال حاضر 35 سایز و طرح مختلف انواع تایر رادیال سواری از رینگ 13 تا 19 در این کارخانه مستقر در نزدیکی بیرجند فراوری می گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ظرفیت فراوری لاستیک در خراسان جنوبی 2 برابر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ظرفیت فراوری لاستیک در خراسان جنوبی 2 برابر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید