خبرنگاران عنابستانی: اشتباه کردم، از مردم و سرباز عذر می خواهم

به گزارش وبلاگ آکادمی، تهران- خبرنگاران- نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی چند روز پس از فشارها و اعتراضات گسترده مردم و نیروی انتظامی علیه سیلی زدن او به صورت یک مامور وظیفه پلیس، با انتشار فیلمی در فضای مجازی از مردم و مامور یادشده عذرخواهی کرد و گفت:باید به خودم مسلط می بودم. کارم اشتباه بود.

خبرنگاران عنابستانی: اشتباه کردم، از مردم و سرباز عذر می خواهم

به گزارش خبرنگار سیاسی وبلاگ آکادمی، اوایل هفته جاری فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد یک مامور راهنمایی و رانندگی که دوران خدمت سربازی خود را در این ارگان می گذراند نزدیک منطقه دروازه دولت تهران، مقابل خودرو علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار ایستاده و از اینکه به دلیل جلوگیری از ورود خودروی او به خط ویژه اتوبوس های تندرو از او سیلی خورده است، به شدت اعتراض دارد.

در ادامه عنابستانی موضوع را با انتشار پیامی در فضای مجازی تکذیب کرد و مدعی شد که به صورت سرباز سیلی نزده است.

اما، فیلم دیگری نیز از دوربین های منتهی در همان منطقه انتشار یافت که روایت سرباز را تایید می کرد.

فرمانده کل نیروی انتظامی و دیگر فرماندهان این نیرو نیز به صورت رسمی به رفتار این نماینده اصولگرای مجلس یازدهم اعتراض کرده و خواهان رسیدگی فوری به موضوع شدند.

کار به جایی رسید که محمدباقر قالیباف و شماری از اعضای هیات رییسه مجلس با تقبیح چنین رفتارهایی، از رسیدگی به موضوع خبر دادند و اعلام کردند دستور بررسی دقیق ماجرا صادر شده است و درصورت احراز تخلف، هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بدون مسامحه با نماینده مذکور برخورد قانونی خواهد کرد.

پس از حجم گسترده اعتراضات و فشارها، انتها عنابستانی که از قضا، سخنگوی فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی در مجلس یازدهم است، ساعاتی پیش با انتشار یک ویدئو در فضای مجازی پذیرفت که کارش اشتباه بوده است و به دلیل حواشی رخ داده از مردم و مامور مجری قانون عذرخواهی کرد.

این نماینده مجلس یازدهم گفت: قرار بود این ویدئو در نخستین ساعات بعد از واقعه منتشر شود اما دلسوزان و بزرگان بنده را به صبر و سکوت دعوت کردند تا فضا آرام و ابهامات برطرف شود. اما متأسفانه هر لحظه به ابهامات ماجرا افزوده شد و مجبور شدم آنچه رخ داده را در سایت و رسانه های خودم منتشر کنم.

عنابستانی در ادامه گفت: هدف از انتشار این فیلم عذرخواهی از تک تک مردم کشور است که به هر دلیلی احساسات آنها جریحه دار شد. البته معین است بین افراد جامعه در اجرای قانون تفاوتی وجود ندارد و شان ما نیز مطیع برابر قانون و درخدمت مردم بودن است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با تشکر از مأمور راهور پلیس برای اجرای قانون و جلوگیری از ورود خودرو او به خط ویژه مطرح نمود: این اتفاق ممکن است برای هر فردی رخ بدهد که اگر توهینی بشنود، عصبانی شود زیرا همه ما انسان ها ممکن است در مقابل توهین دچار خطا شویم.

سخنگوی فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی مجلس گفت: با این وجود، اینجانب باید بیشتر به خود مسلط می بودم و در همان حد عصبانیت نیز کارم اشتباه بود و به همین دلیل بار دیگر از مردم ایران و حوزه انتخابیه که روزهای سختی برای آنها می گذرد و شرمنده آنها شدم، عذرخواهی می کنم و بنده خاک پای آنها و مدافعان وطنم هستم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران عنابستانی: اشتباه کردم، از مردم و سرباز عذر می خواهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عنابستانی: اشتباه کردم، از مردم و سرباز عذر می خواهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید