دختری که برای سرانجام دادن به دعوای والدینش کشته شد!

به گزارش وبلاگ آکادمی، دادگاهی در نیوهمپشایر خاطرنشان کرد که مردی در یک دعوای خانوادگی با همسرش، دختر و همسر خود را کشت.

دختری که برای سرانجام دادن به دعوای والدینش کشته شد!

به گزارش گروه حوادث وبلاگ آکادمی از وبلاگ آکادمی، دعواهای خانوادگی در همه خانواده ها وجود دارد و اغلب این دعواها ناشی از اختلاف نظر و سلیقه است؛ اما یک دعوای خانوادگی تا حدی می تواند جدی باشد که یک پدر فرزند خود را بکشد. فیگوئیدرو مردی اهل نیوهمپشایر پس از مرگ همسرش در ژوئیه 2019، در دادگاه کنکورد، به قتل درجه دو اعتراف کرد. وی اعتراف کرد که بعد از اینکه همسرش از او درخواست طلاق نموده بود، چاقو را برداشته و به سمت همسرش حمله ور شده بود.

در این بین دختر آن ها با شجاعت میان دعوای آن ها آمده و سعی در سرانجام دادن به این دعوا را داشت که این اتفاق به مادرش فرصت داد تا فرار کند. اگرچه این فرصت نیز کافی نبود و قاتل توانسته بود همسرش را در پارکینگی که خارج از خانه آن ها بود بگیرد و با چاقویی دیگری به او حمله کند.

دستیار دادستان کل کشور آمریکا، جفری استرلزین، گفت که وقتی زن و شوهر حلقه های ازدواج را به سمت یکدیگر پرتاب کردند اختلاف بالا گرفت. متهم در آن لحظه بسیار عصبانی بوده است. بچه هایش گفتند که هرگز او را اینقدر عصبانی ندیده بودند.

پس از اینکه فیگوئیدرو به همسرش حمله کرد، دخترشان مانع این اتفاق شد و به مادر خود فرصت فرار داد؛ اما این پدر عصبانی به طور مکرر به فرزندش چاقو می زد. همسر او که توانسته بود از آپارتمان خارج گردد در نهایت در پارکینگ خانه دوباره گرفتار این مرد خشمگین شد. وی رفتار خشونت آمیز خود را در پارکینگ ادامه داد و با چند ضربه چاقو همسر خود را مجروح کرد. خانم داپایکسائو نتوانست در برابر زخم های کشنده چاقوی همسرش دوام بیاورد و در بیمارستان درگذشت. در 12 ژوئیه دادگاه رای به مجرم بودن قاتل صادر کرد و او را به 45 سال زندان محکوم کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "دختری که برای سرانجام دادن به دعوای والدینش کشته شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختری که برای سرانجام دادن به دعوای والدینش کشته شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید