درگیری ماموران دریابانی قشم با قاچاقچیان، مامور ناجا شهید شد

به گزارش وبلاگ آکادمی، به دنبال درگیری ماموران پایگاه دریابانی قشم و میناب با قاچاقچیان یکی از مرزبانان به درجه رفیع شهادت نائل شد.

درگیری ماموران دریابانی قشم با قاچاقچیان، مامور ناجا شهید شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آکادمی، فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از درگیری ماموران پایگاه دریابانی قشم و میناب با قاچاقچیان و شهادت یک مرزبان در آب های خلیج فارس اطلاع داد.

سردار حسین دهکی در تشریح این خبر گفت: تیم گشت دریایی پست کنترل لافت، حین گشت زنی متوجه یک فروند شناور متعلق به قاچاقچیان شدند که مأموران سریع فرمان ایست صادر کردند و قاچاقچیان با بی توجهی به راستا خود ادامه دادند.

وی اضافه نمود: در این عملیات، شناور قاچاقچیان با شناور سازمانی پایگاه دریابانی قشم برخورد و یکی از مرزبانان به نام ستوان دوم اصغر سالاپور به شدت زخمی شد که به بیمارستان انتقال یافت، ولی به علت شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سردار دهکی با اشاره به یک عملیات دیگر در آب های سرزمینی میناب توضیح داد: گشت دریایی ناوگروه شناوری کوهستک نیز با ده ها شناور قاچاق سوخت روبرو شدند که به علت تمرد و عدم توجه قاچاقچیان به دستور توقف مأموران و هجوم به سمت مرزبانان، برخورد و درگیری به وجود آمد که در این راستا یکی از قاچاقچیان کشته و یک نفر زخمی شد.

وی بیان داشت: مرزبانان پیروز شدند در این عملیات یک فروند شناور قاچاقچی را توقیف و 2 نفر را دستگیر نمایند.

سردار دهکی در سرانجام با تبریک و تسلیت شهادت مرزبان رشید اسلام اضافه نمود: مرزبانان ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی بیش از پیش در راستای ایجاد و تثبیت امنیت پایدار در منطقه و مبارزه جدی با هرگونه قاچاق تلاش و تلاش می نمایند و از مسوولان استان بار دیگر می خواهیم برای برطرف مسائل مرزنشینان و مبارزه جدی با قاچاق، عزمی بیش از پیش داشته باشند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "درگیری ماموران دریابانی قشم با قاچاقچیان، مامور ناجا شهید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری ماموران دریابانی قشم با قاچاقچیان، مامور ناجا شهید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید