روزهای سختی را سپری می کنیم، پرسپولیس همین حالا هم قهرمان است

به گزارش وبلاگ آکادمی، علیرضا بیرانوند درباره تمرینات شخصی خود در روزهای قرنطینه خانگی به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: اسم این را نمی گردد تمرین گذاشت. کاری هم نمی گردد کرد. مثل هر بازیکن حرفه ای دیگر یک گوشه خانه را به تمرینات محدود اختصاص داده ام. تمرین شکم، کشش و از این قبیل موارد. تردمیل هم داشته باشید می گردد کمی کار هوازی انجام داد. من البته کار ذهنی هم انجام می دهم. بازی های قبلی در جام جهانی، لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام ملت ها را بازبینی و عملکرد خودم را هم ارزیابی می کنم تا ذهنم درگیر فوتبال بماند. فکر کنم یکی از بهترین کارهایی که می توان در این ایام انجام داد، همین باشد. البته امیدوارم این شرایط هرچه سریعتر تمام گردد.

روزهای سختی را سپری می کنیم، پرسپولیس همین حالا هم قهرمان است

دروازه بان پرسپولیس درباره عملکرد خود در سال 1398 اضافه نمود: اتفاق مهم برای من این بود که یک سال دیگر را با پرسپولیس و طرفداران بودم. 4سال شد. البته تمام نشده است. در این مدت به افتخارها و موفقیت های زیادی رسیدم. چه در پرسپولیس و چه در تیم ملی.

وی درباره رفتن به آنتورب بلژیک و جدایی از پرسپولیس در سرانجام فصل گفت: امیدوارم بعد از این جدایی که اتفاق می افتد دوباره یک روز به پرسپولیس برگردم. من با طرفداران روزهای خیلی خوبی داشتم. با هم به خیلی افتخارات رسیدیم ولی امیدوارم روزی برگردم و شرایط پرسپولیس هم عالی باشد و سراغ همان قول و قرار برای قهرمانی آسیا برویم. این قول برای من تمام نشده است.

بیرانوند توضیح داد: بهترین خاطره ات سال جاری هم قهرمانی ها و پیروزی در دربی ها بود. سال ها بود که پرسپولیس دبل نداشت و این دوره خیلی خوب این را کم داشت. دو دربی از سه دربی را هم بردیم که خیلی خوب بود. به ویژه دربی یک سال قبل که برای تکرار قهرمانی خیلی مهم بود.

دروازه بان پرسپولیس درباره قدرت بالای خود در مهار پنالتی گفت: برای دریافت پنالتی مسائل زیادی دخیل است. تمرکز، تمرین و این که بدانی چه کار کنی. بعد از پنالتی کریستین رونالدو در جام جهانی همه چیز جدی تر شد. نه فقط برای من. خیلی از بازیکنان دوست داشتند و دارند کاری که رونالدو نتوانست را انجام بدهند. طبیعی است که این مساله روی روحیه من هم تاثیر گذاشت. قبل از هر بازی سعی می کنم پنالتی زن ها را بشناسم و ویدئوی پنالتی های آنها را ببینم. به شناختی از شخصیت و تکنیک آنها برسم. در جریان بازی هم آنها را زیر نظر دارم و آنالیز می کنم. به صورت کلی اتفاق این است که بیشتر روی خود بازیکن تمرکز می کنم و تا حالا که خوب جواب داده است.

بیرانوند درباره سرنوشت ادامه بازی های فصل جاری لیگ برتر و اینکه گفته می گردد شاید بدون معرفی قهرمان، بازی ها سرانجام یابد گفت: پرسپولیس همین حالا هم به عنوان قهرمان فوتبال ایران شناخته می گردد. برای سال جاری هم با 10 امتیاز اختلاف در صدر هستیم. باید واقع بین باشیم. شرایط اصلا خوب نیست. با شرایط سختی روبرو هستیم. تا 22 فروردین که هیچ تیمی حق تمرین هم ندارد. فرض کنیم 25 فروردین تمرین تیم ها شروع گردد. یکم اردیبهشت که نمی گردد بازی کرد. هیچ تیمی قبول نمی نماید.

دروازه بان پرسپولیس ادامه داد: تعطیلی الان با تعطیلی های گذشته فرق می نماید. آن موقع بازیکن می توانست آمادگی خودش را با تمرینات اختصاصی حفظ کند. الان شرایطش مهیا نیست. لیگ را بدون یک دوره آماده سازی شروع کنیم با برنامه فشرده ای که وجود خواهد داشت تیم ها فصل بعد را باید با تیمی پر از مصدومان شروع نمایند. با این اوصاف لیگ را باید در دهه سوم اردیبهشت شروع کنیم که بازی ها را بیش از حد فشرده می نماید و این هم باعث مصدومیت می گردد. نظر شخصی من این است که باید یک برنامه ریزی حرفه ای انجام گردد و این اتفاق هم باید زودتر روی بدهد تا ما هم تکلیف خودمان را بدانیم. الان برای زندگی شخصی خودمان هم نمی توانیم هیچ برنامه ای بریزیم. شب که می خوابیم نمی دانیم فردا چه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "روزهای سختی را سپری می کنیم، پرسپولیس همین حالا هم قهرمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزهای سختی را سپری می کنیم، پرسپولیس همین حالا هم قهرمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید