سهام عدالت شما امروز 15 شهریور چقدر می ارزد؟

به گزارش وبلاگ آکادمی، امروز سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به 12 میلیون و 546 هزار تومان رسید و نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است. ارزش 60 درصد قابل فروش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت هم به هفت میلیون و 527 هزار تومان رسید. بعلاوه ارزش 30 درصد آن هم به سه میلیون و 763 هزار تومان رسید.

سهام عدالت شما امروز 15 شهریور چقدر می ارزد؟

امروز گروه خودرویی بیشترین حجم تقاضا را در بازار داشتند اما در انتها با فرایندی منفی به کار خود انتها دادند. بعلاوه امروز بانکها، فراورده های نفتی و دیگر گروه های کوچک بازار هم فرایندی منفی را داشتند اما تک سهم های مثبت هم در بین این گروه ها دیده می شد.

با وجود جو منفی در بیشتر سهم های بازار اما امروز بازار سهام با فرایندی مثبت و صعودی به کار خود انتها داد. فرایند شاخص کل بورس امروز مثبت بود و در انتها بازار در کانال یک میلیون و 538 هزار واحد نهاده شد و هزار واحد مثبت و کمتر از 0.10 درصد رشد را ثبت کرد. شاخص هم وزن هم امروز به 469 هزار واحد رسید و دو هزار واحد مثبت را ثبت کرد.

ارزش معاملات امروز به 9 هزار و 300 میلیارد تومان رسید و کگل، شبندر و فولاد بیشترین تاثیر مثبت و منفی را در بازار گذاشتند. بیشترین تراکنش ها هم امروز برای شستا،شبندر و ومدیر ثبت شد.

برای مطالعه بیشتر می توانید گزارش عملکرد اقتصادی عرضه اولیه چهارشنبه فرابورس / مجوز افزایش سرمایه فجهان صادر شد! را بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "سهام عدالت شما امروز 15 شهریور چقدر می ارزد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهام عدالت شما امروز 15 شهریور چقدر می ارزد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید