شرایط امیدوارکننده علیرضا کریمی برای بازگشت به میدان

به گزارش وبلاگ آکادمی، مدعی وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد پس از مصدومیت شدید زانویش که سال گذشته در حاشیه مسابقات جام باشگاه های دنیا رخ داد، اوایل سال جاری زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد.

شرایط امیدوارکننده علیرضا کریمی برای بازگشت به میدان

البته در آن موقع عنوان شد رسیدن علیرضا کریمی به بازیهای المپیک توکیو در ابهام قرار گرفته است و تعیین نیست او بتواند خود را در این فرصت کوتاه به المپیک برساند. اما شیوع ویروس کرونا و سپس تعویق بازیهای المپیک باعث شد کریمی هم زمان بیشتری برای درمان کامل و بازگشت به میدان داشته باشد و بتواند در گردونه مدعیان وزن 97 کیلوگرم باقی بماند.

کریمی چندی پیش با نظر پزشکان معالج، فرایند درمانی خود بعد از جراحی را با فیزیوتراپی در هیات پزشکی ورزشی استان البرز استارت زد که این فرایند رفته رفته نتایج خوبی در پی داشت و حالا او به مرحله امیدوارکننده تری رسیده است.

عمل جراحی علیرضا کریمی اواخر فروردین سال جاری توسط دکتر کیهانی متخصص جراحی استخوان و مفاصل و فوق تخصص جراحی زانو انجام شد که اتفاقا وی به عنوان یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون کشتی به خوبی بر فرایند درمانی کریمی نظارت دارد. دکتر کیهانی به تازگی با توجه تازه ترین معاینات علیرضا کریمی گفت او در صورت ادامه همین فرایند، می تواند با همان کیفیت قبلی به میدان برگردد و به کشتی ادامه دهد.

به گفته این پزشک مجرب، درمان مصدومیت های ورزشی، کریمی همچنان طی روزهای اخیر مشغول انجام فیزیوتراپی است و طبق زمانبدی اعلام شده، وی می تواند تا 6 ماه آینده روی تشک برود و در وضعیتی مطلوب به کشتی ادامه دهد. بدین ترتیب تعویق المپیک به نفع علیرضا کریمی تمام شد، چراکه او فرصت کافی دارد تا فرایند درمان خود را به خوبی و بطور کامل تا زمان بازگشت به میدان پشت سر بگذارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرایط امیدوارکننده علیرضا کریمی برای بازگشت به میدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط امیدوارکننده علیرضا کریمی برای بازگشت به میدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید