محرومیت خواهران منصوریان

به گزارش وبلاگ آکادمی، شهربانو و سهیلا منصوریان از سوی کمیته انضباطی فدراسیون ووشو با محرومیت های روبرو شدند.

محرومیت خواهران منصوریان

به گزارش ایرنا، فدراسیون ووشو در واکنش به بعضی موارد مطرح شده در مورد صدور احکام انضباطی شهربانو و سهیلا منصوریان بیانه ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است:

مطابق با ماده 2 اهداف و وظایف آیین نامه انضباطی مسابقات ورزشی که حفظ و صیانت از اخلاق حسنه، اسلامی و ورزشی و همچنین تلاش در جهت رسیدن به ارزش ها و کرامات والای انسانی در سطح جامعه ورزشی کشور و پیشگیری از برخوردهای ناشایست می باشد، در تاریخ 1399/05/15 جلسه کمیته انضباطی فدراسیون برگزار گردید.

این جلسه در مورد رسیدگی به شکایت مریم هاشمی علیه شهربانو و سهیلا منصوریان و همچنین آنالیز گزارشات مستند فدراسیون نسبت به تخلفات اجرا شده از سوی شهربانو و سهیلا منصوریان در حین تمرینات در اماکن عمومی ورزشی از قبیل مجموعه ورزشی انقلاب و چیتگر و همچنین نشر و بازنشر آن در فضای مجازی و سایر موارد اعلامی؛ نظیر اظهارات خلاف واقع، افترا و توهین، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نسبت به فعالیت های فدراسیون ووشو ایران به وسیله صفحات شخصی شبکه اجتماعی اینستاگرامی نامبردگان و اقدامات ضد منافع ملی و رفتارهای خارج از شأن یک ورزشکار ملی، با حضور اعضای کمیته، طرفین شکایت و وکلای آن ها تشکیل شد.

اعضای کمیته انضباطی با آنالیز دقیق موارد مذکور پس از استماع شکایت شاکیان و اظهارات شهربانو و سهیلا منصوریان و دفاعیات وکلای ایشان؛ تخلفات نامبردگان را منطبق با بندهای 1، 3 و 5 ماده 7 آئین نامه انضباطی مسابقات ورزشی دانسته و لذا به استناد بند 4 ماده 8 آئین نامه مذکور؛ شهربانو منصوریان را به مدت 20 ماه و سهیلا منصوریان را با توجه به اظهار ندامت به مدت 8 ماه محرومیت از حضور در میادین ورزشی محکوم نمودند.

این رأی در صورت اعتراض مطابق با ماده 9 آئین نامه مذبور ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ 1399/05/22 قابل تجدید نظرخواهی و آنالیز مجدد می باشد.

منبع: عصر ایران

به "محرومیت خواهران منصوریان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت خواهران منصوریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید