نبی گفت؛ ارسال جدول زمانبندی پیشنهادی اصلاح اساسنامه به فیفا

به گزارش وبلاگ آکادمی، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: جدول زمانبندی پیشنهادی مراحل انجام اصلاح و تصویب اساسنامه، مقررات انتخاباتی و برگزاری مجمع به فیفا ارسال شد.

نبی گفت؛ ارسال جدول زمانبندی پیشنهادی اصلاح اساسنامه به فیفا

به گزارش وبلاگ آکادمی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت:

پیرو مصوبه مورخ99، 1، 18 هیئت رئیسه محترم فدراسیون فوتبال و با عنایت به درخواست فیفا خوشبختانه پیش از مهلت قانونی، جدول زمانبندی پیشنهادی مراحل انجام اصلاح و تصویب اساسنامه، مقررات انتخاباتی و برگزاری مجمع به فیفا ارسال شد. مهلت داده شده فیفا 10 آوریل مصادف با 22 فروردین بود که بر این اساس مراحل مربوطه زودتر از زمان مشخص شده انجام گرفت.

وی درباره مشارکت اعضای مجمع عمومی درباره فرآیند اصلاح و تصویب اساسنامه و مقررات انتخاباتی توضیح داد: اعضای محترم مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در سه مرحله درباره اصلاح و تصویب اساسنامه و مقررات انتخاباتی مشارکت فعال دارند. در مرحله نخست می توانند درباره بعضی مفاد اساسنامه مصوب مورخ 90، 10، 4 پیشنهادات خود را ظرف یک هفته آینده به دبیرخانه محمع ارائه نمایند تا عینا به کمیته حقوقی و تدوین مقررات منعکس گردد. مرحله دوم درباره پیش نویس اساسنامه جدید خواهد بود که با نظر فیفا و هیئت رئیسه انجام می گردد و متعاقبا جهت اعضای محترم مجمع به منظور ارائه نقطه نظرات آنان ارسال خواهد شد.

نبی افرود: در مرحله سوم هم موضوع تصویب اساسنامه، مقررات انتخاباتی و مشخص کمیته انتخابات مجمع عمومی با حضور اعضا برگزار خواهد شد. مجمع انتخاباتی نیز بر اساس جدول زمانبندی و پس از تصویب اساسنامه و طی تشریفات قانونی و اداری برگزار خواهد شد و طبعا در این بخش نیز اعضا حضور فعال و مثمرثمر خواهند داشت. بدیهی است اجرای جدول زمانبندی پیشنهادی به فیفا و همچنین برگزاری مجامع جهت تصویب اساسنامه و مجمع انتخاباتی موکول به عادی شدن شرایط سلامت عمومی جامعه و مرتفع شدن موضوع کرونا خواهد بود .

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نبی گفت؛ ارسال جدول زمانبندی پیشنهادی اصلاح اساسنامه به فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی گفت؛ ارسال جدول زمانبندی پیشنهادی اصلاح اساسنامه به فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید