پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی

به گزارش وبلاگ آکادمی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی، ضمن گرامی داشت این روز، از مردم استان دعوت کرد برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، در روزهای آینده در خانه بمانند.

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی

متن پیام محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:

ایران اسلامی و مردم سرافراز آن همواره در برهه های حساس، بینش و بصیرت کم نظیر خود را نشان داده و برای توسعه و پیشرفت کشور، تصمیم های بزرگ و اثرگذار گرفته اند؛ یکی از این روزهای افتخارآفرین، دوازده فروردین سال 1358 است که مردم فهیم ایران اسلامی پس از سال ها مبارزه بر ضد طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی، به پای صندوق ها رفتند و با رای آری خود، استقرار پایه های مردم سالاری دینی و تجلی حق مشخص سرنوشت را به دنیا نشان دادند.

امروز نیز کشور ما در موقعیت حساس دیگری قرار گرفته و با بیماری عالمگیر کرونا مبارزه می کند. در این راه نیز مردم بزرگترین نقش را ایفا می کنند و مسئولان را در راه مبارزه و پیشگیری این بیماری به شایستگی همراهی می کنند زیرا بدون حضور مردم طرح های اجرا شده به موفقیت نخواهند انجامید.

اینجانب ضمن تبریک 12 فروردین روز جمهوری اسلامی، از تمام سازمان ها و نهادهای مسئول که در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار دارند و همچنین از اصحاب رسانه، سازمان های مردم نهاد و خیران به خاطر همراهی خوبشان قدردانی می کنم و از مردم عزیز استان می خواهم تا برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، در روزهای آینده نیز در خانه بمانند.

محمدرضا پورمحمدی

استاندار آذربایجان شرقی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید