اخبار صنعت

هجوم ایرانی ها به کشورهای همسایه برای تزریق واکسن

کمبود واکسن کرونا و فرایند کند واکسیناسیون هربار یک جنجال تازه می آفریند. حالا هم این عدم مدیریت صحیح در رابطه با واکسیناسیون باعث شده تا کشورهایی، چون ترکیه، ارمنستان و ابوظبی از این موقعیت پیش آمده به سود خود استفاده کرده و گردشگران ایرانی را با وعده...

29 تیر 1400

تکرار رکوردهای مصرف برق در خوزستان با افزایش دما

خبرنگاران/خوزستان سخنگوی صنعت برق در جنوب غرب کشور گفت: به دلیل افزایش دما در روزهای آینده و رکوردهایی که به صورت مداوم در مصرف برق در حال تکرار شدن است، تنها راه چاره پایدار نگه داشتن شبکه برق در روزهای آینده، همراهی مردم و مدیریت مصرف برق توسط مردم...

22 تیر 1400

برنامه مجیدی برای بازی در آبادان، استقلال با سه مدافع میانی مقابل صنعت نفت

استقلال در دربی تهران و بازی با ذوب آهن در جام حذفی با سه مدافع میانی به میدان رفت.

15 تیر 1400

سایت کلوب یکی از بهترین سایتهایی است که؟

سایت کلوب یکی از بهترین سایتهایی است که میتوانید با به اشتراک گذاری ایده ها و افکارتان خود و کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید.

31 خرداد 1400

52 درصد مصوبات کارگروه برطرف موانع فراوری فارس اجرایی شده است

استاندار فارس گفت: 52 درصد از کل مصوبات کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری فارس تا به امروز اجرایی شده و 21 درصد نیز در دست اجرا است.

30 اردیبهشت 1400

دو کارگروه هسته ای و برطرف تحریم ها وارد نگارش خواهند شد

معاون وزیر امور خارجه گفت که دو کارگروه هسته ای و برطرف تحریم ها در وین وارد نگارش خواهند شد.

29 اردیبهشت 1400

تنهایی و طبیعت بشر

جان کاسیوپو و ویلیام پاتریک در کتاب تنهایی نوشتند: طبیعت بشر و نیاز به پیوند اجتماعی، فصل اول، بخش اول - کیتی بیشاپ وسط پدربزرگ ها و مادربرزگ هایش، و خاله ها و دایی هایش و بچه های آن ها بزرگ شد، در اجتماعی کوچک که بر پایۀ روابط صمیمانه به وجود آمده بود....

15 اردیبهشت 1400

دانش بنیان ها در چاینا پلاس 2021 حاضر می شوند ، راهی برای ورود به بازار جهانی

شرکت های فعال حوزه لاستیک و پلاستیک می توانند به صورت آنلاین در نمایشگاه چاینا پلاس 2021 شهر شنزن چین مشارکت نمایند.

15 اردیبهشت 1400

اطلاعیه فوری توانیر برای کاهش مصرف برق خبرنگاران

شرکت توانیر به دنبال کاهش دمای هوا و افزایش مصرف انرژی در مناطق شمالی کشور که باعث ایجاد محدودیت در تامین سوخت نیروگاه های این مناطق شده است، اطلاعیه ای فوری صادر کرد.

7 اردیبهشت 1400

کریمی: مشارکت اساتید پیام نور برای رفع نیاز های صنعت و جامعه افزایش می یابد خبرنگاران

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور از برنامه های این دانشگاه در جهت بالا بردن میزان مشارکت اساتید در حوزه رفع نیاز های جامعه و ارتقای سطح کیفی پروژه های ارتباط با صنعت خبر داد.

1 اردیبهشت 1400

لزوم حفظ موضع محتاطانه درباره شرایط بازار نفت

وزیر انرژی عربستان پایبندی اعضای اوپک پلاس را مطلوب و قابل تحسین دانست و گفت: البته باید موضع محتاطانه خود را درباره شرایط بازار نفت حفظ کنیم و واکنش مناسبی به تحولات نشان دهیم.

29 فروردین 1400

صف های طولانی سوخت گیری CNG در گلستان

خبرنگاران/گلستان از دو روز قبل با خارج شدن بخش زیادی از صندلی های گاز طبیعی از مدار، صف های طولانی خودروهای گازسوز در صندلی های عرضه گاز شکل گرفته و به دنبال آن دسترسی مردم خصوصا در شهر گرگان به تاکسی ها دچار اخلال شده است.

15 فروردین 1400

قلعه نویی: اگر از داوری سود برده باشیم، مرا تا آخر عمر محروم کنید، ما را در چالش انداخته اند

سرمربی گل گهر سیرجان با بیان اینکه تیمش در لیگ بیستم، 8 تا 9 امتیاز از اشتباهات داوری متضرر شده، گفت: اگر از داوری سود بردیم، مرا تا آخر عمر محروم کنید.

7 فروردین 1400

جدایی آل کثیر در نیم فصل

علی آل کثیر پس از مذاکراتی که با مربیان و مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان داشت، از جمع نفتی ها جدا شد.

1 فروردین 1400

ششمین نمایشگاه اینترنت اشیاء ظهر امروز، 28 بهمن ماه شروع به کار کرد

ششمین نمایشگاه اینترنت اشیاء ظهر امروز دوشنبه 28 بهمن ماه با حضور جمعی از فعالان این حوزه و معاون علمی و فناوری رییس جمهور شروع به کار کرد.

26 اسفند 1399

مرگ تلخ 2 باجناق هنگام نجات کارگر افغان

دو باجناق که برای نجات مرد افغان، وارد دیگ روغن کارخانه فراوری روغن صنعتی شده بودند گرفتار گازهای سمی شده و به کام مرگ رفتند.

10 اسفند 1399

(تصاویر) آشیانه ویژه بی خانمان ها در آلمان

با فرارسیدن زمستان و بارش برف در شهر اولم آلمان، غرفه های کپسول مانندی برای افراد بی خانمان گذاشته شده تا از سرمای شب در امان باشند.

8 اسفند 1399

7 ماموریت مهم فضایی 2021

در یک سال گذشته همه گیری بیماری کووید 19 موجب وارد آمدن خسارات زیادی به صنایع مختلف شد. صنایع فضایی نیز از این آسیب ها بی نصیب نماند.

6 اسفند 1399

پس از 10 روز خبری از توقف خودروهای غیر استاندارد نیست

درحالی که ابتدای تیرماه امسال به عنوان موعد زمانی اجرای فاز دوم طرح استانداردهای 85 گانه خودرویی مشخص شده بود، اما با گذشت حدود 10 روز از اولین ماه تابستان، خبری از توقف خط فراوری خودروهای غیر استاندارد نیست!

2 اسفند 1399

ایران غنی سازی 20درصد را آغاز کرد

سخنگوی دولت از دستور رییس جمهوری برای اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها خبر داد و گفت: از ساعاتی پیش فرآیند تزریق گاز آغاز شد و تا ساعاتی دیگر اولین محصول اورانیوم غنی شده UF6 به دست خواهد آمد. به این ترتیب ایران فرآیند غنی سازی بیست درصد را آغاز...

22 بهمن 1399
تعداد: (84)